Sprey Poliüretan Köpük Çözümleri

Dünyada en çok tercih edilen yalıtım türü olan sprey poliüretan yalıtım, kolay uygulanabilir olmasıyla da öne çıkmaktadır. Hemen her yüzeye uygulanabilen sıvı poliüretan malzemesi, uygulandığı bölgede büyük oranlarda yalıtım sağlamaktadır. Poliüretan yalıtım, yüzeye püskürtme yöntemi kullanılarak uygulanan ve büyük alanlarda kısa sürede biten işlemi sayesinde kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir.

Sprey Poliüretan Köpük Çözümleri Nelerdir?

İstediğiniz yüzeye uygulanabilen bu yalıtım yönteminin kalitesi ve güvenilirliği kanıtlanmıştır. Özellikle ters tavan, temel perde ve sac çatı çözümlerimiz ve kaliteli işçilik anlayışımız ile aradığınız hizmeti bulabilirsiniz.

Zaman bakımından oldukça kazançlı olmasının yanı sıra yaklaşık %50 oranında da tasarruf sağlayan sprey poliüretan köpük, hangi yüzeye uygulanırsa uygulansın sorun yaratmaz. Özellikle tavan uygulamalarında, yürürken herhangi bir ses çıkarmaz ve su geçirmez. Günümüzde uygulanan diğer yalıtım yöntemleri maalesef ki yetersizdir. Ayrıca yapılan uygulamalar zaman içerisinde etkisini yitirebilir. Ancak poliüretan ısı yalıtımı, uygulandığı bölgedeki ısı geçişini kontrol altına alır. Yüksek yalıtım performansı sayesinde ısı iletkenliği oldukça düşüktür. Mümkün olduğunca az maliyeti bulunan bu yalıtım yöntemi uygulanırken, herhangi bir monte işlemine de gerek yoktur.

Poliüretan ısı yalıtımı, evlerinizin çatılarına, kiriş aralarına ve aklınıza gelebilecek her bölgeye uygulanabilen bir yöntemdir. Isı yalıtımı sorunu olan bölgelerin yeniden yapılması oldukça maliyetli bir iştir. Fakat bu yalıtım türü sayesinde yüksek oranda verim ve paranızın karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.