Vana Ceketi Fiyatları | Ens Yalıtım

Blog

Vana Yalıtım Ceketi

Vana Ceketi Fiyatları

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

2019 yılına gelindiğinde artan rekabet sektörde farklı firmaların izolasyon hizmeti vermesini beraberinde getirmiştir,bu hizmetlerin arasında vana yalıtımı da bulunmaktadır.Sektörde vana ceketi fiyat dengesini belirleyen bazı unsurlar vardır.Bu yazımızda izolasyon yastığı fiyatlarını belirleyen unsurlara değineceğiz.

1-Ürün Kalitesi

İzolasyon işleri yüklenicisi firmalarının hızla artmasından dolayı farklı kalitede ürünlerin üretimi piyasadaki ürünlerin fiyat dengesini değiştirmektedir.Kullanılan ürünün kalitesi düştükçe Vana Ceketi fiyatlarında da değişim görülmektedir.Örneğin Vana ceketlerinin dış katmanında kullanılan kumaşın kalitesi değişebilmektedir.Kalitesiz kumaşla üretilen vana ceketleri piyasada daha uygun fiyatlara satılabilmektedir.Ancak ürün kalitesinden dolayı fiyatın düşmesi ilk etapta uygun fiyat gibi gözükse de uzun vadede tüketici için fayda sağlamamaktadır.

2-Ham Madde

Vana Ceketi fiyatları üzerinde önemli etkenlerden biri de ham maddelerin maliyetleridir. Vana Ceketi üretebilmek için temel gereksinimlerden olan kumaş,seramik,yanmaz ip,kopça gibi materyaller vana ceketi fiyatlarındaki değişimler direkt olarak etkilemektedir.

3-Taşeron

İzolasyon işleri yüklenicisi bazı firmalar Vana Ceketi üretimini taşeron olarak gerçekleştirmektedir.Bu da üretimi direkt gerçekleştirmeyen firmaların taşeron maliyelerini de vana ceketi fiyatlarına yansıttığı için piyasadaki ürünlerini pahalı kılmaktadır.

Ens Yalıtım bütün bu unsurları göz önüne alarak en iyi malzeme ve en iyi fiyat garantisi ile sektörde yerini almaktadır. Ens Yalıtım Vana Ceketi üreticisi firması olup 1. sınıf işçilik  ve malzeme ile üretim anlayışını benimsemiştir.

Ens Yalıtım Vana Ceketi Teknik Tarifi

Dış yüzeyi -30°C ile +230°C arası sıcaklıklara dayanıklı, yangına tepki sınıfı en az zor alevlenici olan, su geçirmez silikon kaplı cam elyaf kumaştan üretilir.

Soğuk ve ılık hatlarda su buharı difüzyon direnç katsayısı µ=>7000, ısı iletkenlik katsayısı lamda(40°C) <= 0,040 W/mK, sıcaklık aralığı -45°C ile +105°C, TS EN 13501-1’e göre yangına tepki sınıfı en az normal alevlenici, ortalama 40 – 75 kg/m³ yoğunlukta, 25 mm kalınlığında kauçuk köpüğü izole levha; sıcak hatlarda en az 40 mm kalınlıkta, 80 kg/m³ yoğunlukta şilte tipi taş yünü, iğnelenmiş beyaz cam yünü veya cam elyaf yalıtım malzemeleri kullanan, yanmaz ipliklerle dikilen, , iki kenarındaki ve boğaz kısmındaki yanmaz ipler ve üzerindeki yapışkan şeritler vasıtasıyla, 100°C yi aşan sıcaklıklarda paslanmaz kopça ve teller ile monte edilen, hafif asitlere ve ultraviyole ışınlara dayanıklı vana yalıtım ceketi ile pistonlu vana, pislik tutucu, çek valf, kelebek vana, küresel vana, sürgülü vana, diğer dişli ve flanşlı armatürlerin yalıtımında vb.vanalarda istenilen teknikle üretim yapılmaktadır.

İzolasyon Yastığı
Vana İzolasyon Ceketi
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment