Varil Isıtıcı Ceket | Ens Yalıtım

Blog

Varil ısıtma ceketi

VARİL ISITICI CEKET

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Endüstriyel alanlarda kimyasal malzemeler korunmak ve muhafaza etmek için metal veya plastik variller içerisinde depolanmaktadır.Endüstriyel yağ, fuel-oil, boya,glikoz ham maddeleri gibi ortam sıcaklıklarında viskoziteleri yüksek olan malzemelerin üretime aktarılma esnasında uygun akışkanlık seviyesine getirilmesi istenmektedir. Özellikle kötü hava şartlarının hakim olduğu bölgelerde bulunan birçok tesis için, varil içinde donan malzemeler önemli bir sorun teşkil etmektedir. Bu sorunların önüne geçilmesindeki en verimli uygulama yöntemi ceket tipi varil ısıtıcılardır. Endüstriyel tesislerde ürün depolamada kullanılan her türlü varillerin veya IBC tankların ısıtılması için farklı boyutlarda ve farklı güçlerde ısıtıcılar mevcuttur.

Ceket Tipi Varil Isıtıcı

Varil ve IBC Konteyner ısıtıcılarda ceket tipi ısıtma endüstriyel malzemelerin sıcaklığını korumak için en kolay, en hızlı ve en uygun yöntemdir.Silikonlu cam elyaf kumaştan üretilen ceket tipi varil ısıtıcılar 25 Litre,50 Litre,105 Litre ve 200 Litre için istenilen boyutta üretilebilir.Kolay montajı sayesinde istenildiği an sökülüp takılabilir.0/120 °dereceye kadar ayarlanabilen ceket tipi varil ısıtıcılar manuel ya da dijital termostatlı olabilir.

Enerji Tasarruflu Varil Isıtıcı Ceket

Günümüzde varilleri ısıtmak için pratik ve kullanışlı çözüm önerimiz olan varil ısıtıcıları enerji tasarruflu ve çevreye karşı da dost olabilecek şekilde dizayn etmekteyiz.İşletmenizde varil ısıtıcısı modellerine sahip olarak farklı ihtiyaçlarınızı sizler de çözüme ulaştırabilirsiniz.Bu ceketler varilleri dış etmenlere karşı korurken oldukça yüksek bir enerji tasarrufu kazandırır.Hem ekonomik çözüm için hem de varillerin hızlı ısıtılmasını amaçlar.

Teknik Özellikler

  • Çalışma gerilimi 220 V,
  • Manuel ya da dijital termostat seçeneği,
  • Dış katman cam elyaf silikon kaplı kumaş,
  • Yanmaz ısıtıcı rezitans,
  • İç yalıtım Ravaber Marka Seramik.
Varil Isıtıcı Ceket
Varil Isıtıcı Ceket
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment