VANA İZOLASYON CEKETİ  | Ens Yalıtım

Blog

VANA İZOLASYON CEKETİ 

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

EN UCUZ ENERJİ VANA CEKETİ İLE TASARRUF EDİLENDİR MOTTOSUYLA YOLA ÇIKAN ŞİRKETİMİZ VANA YALITIM CEKETLERİ İMALATI VE UYGULAMA MERKEZİ OLMA YOLUNDA YILLARDIR ETKİSİ BİLİM İNSANLARI TARAFINDAN UZUN SÜREN AR-GE ÇALIŞMALARI SONUCU DOĞRULANMIŞ VANA CEKETLERİ İLE ISI YALITIM SEKTÖRÜNE YURTİÇİ SATIŞ VE YURTDIŞI İHRACATLARI İLE ADINI BAŞARI İLE YAZDIRMIŞTIR.

ENS YALITIM VANA İZOLASYONU KONUSUNDA BAŞARILI YENİLİKÇİ DİNAMİK EKİBİ İLE İSTANBUL – TUZLA’DAKİ FABRİKASINDA YALITIMI YAPILACAK VANAYA UYGUN VANA CEKETİNİ SEÇER VEYA ÖZEL OLARAK TASARIMINI YAPAR VE DİKER.

PEKİ ENS YALITIMIN ISI YALITIM CEKETLERİNİ   HANGİ ALANLARDA  KULLANACAĞIZ, BANA NE AVANTAJI OLUR VE KARAR AŞAMASINDAN SONRA NELERE DİKKAT EDECEĞİM DEDİĞİNİZİ DUYAR GİBİYİZ.

VANA İZOLASYON CEKETİ GÜNÜMÜZ ŞARTLARINDA ENERJİDEN TASARRUF EDİLMESİ İLKEMİZ İLE YÜKSEK MALİYET FAKTÖRÜ OLAN ENERJİNİN EN YÜKSEK VERİMLE KULLANILMASI BİR İŞLETMENİN AYAKTA KALMASINA BÜYÜK KATKI SAĞLAMAKTADIR. SICAK BORU HATLARI ÜZERİNDE OLUŞAN ISI KAYBINI EN AZA İNDİRMEK VEYA SOĞUTMA HATLARINDAKİ YOĞUŞMAYI ÖNLEMEK ANCAK İYİ BİR İZOLASYON YASTIĞI İLE SAĞLANIR.

CEKET TİPİ İZOLASYON YASTIKLARI HATLARDAKİ EKİPMANLARDA ISI KAYBINI ÖNLEMEK AMACIYLA GENEL OLARAK ALT, ÜST VE İÇ KATMANDAN OLUŞUR. ALT VE ÜST KATMANLARDA KULLANIM YERİNE GÖRE ISIYA DAYANIKLI YANMAZ KUMAŞ VEYA HAVA KOŞULLARINA BAĞLI SU GEÇİRMEYEN SİLİKON KAPLI KUMAŞ YA DA HAVA ŞARTLARINA MARUZ KALMAYAN İÇ MEKÂNLARDA POLİÜRETAN KUMAŞ KULLANILIR. İÇ KATMADANDA KULLANILACAK YALITIM MALZEMESİ UYGULAMA YAPILACAK YERİN İÇ YÜZEY SICAKLIĞINA GÖRE DEĞİŞKENLİK GÖSTEREBİLİR. ÖRNEĞİN SICAKLIK 0-250 °C ARASINDAYSA 60 YOĞUNLUK 5 CM TAŞ YÜNÜ İDEALDİR. EĞER 250-600 °C ARASINDAYSA 25 MM SERAMİK YÜNÜ VEYA 600 °C ÜSTÜNDEYSE 50 MM SERAMİK YÜNÜ KULLANMAK EN DOĞRUSU OLACAKTIR.

ENS YALITIM SİZİN İÇİN EN DOĞRU, EN KULLANIŞLI, EN UYGUN MALİYETLİ VE EN YÜKSEK KALİTELİ ÜRÜNLERİ SEÇER VE UYGULAMANIZI YAPAR.

FLANŞ CEKETİ, KOMPANSATÖR CEKETİ, GLOP VANA CEKETİ, KÜRESEL VANA CEKETİ, PİSLİK TUTUCU,  DİSCO ÇEKVALF,  EGZOZ YASTIĞI ,TORTU TUTUCU GİBİ CEKET İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK İÇİN BİZLER BURADAYIZ. GAYENİZ TASARRUFSA SADECE BİR TELEFON KADAR UZAKTAYIZ.

0216 395 85 1 4 / info@ensyalitim.com 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment