Vana Ceketi İmalatı | Ens Yalıtım

Blog

vana ceketi imalatı

Vana Ceketi İmalatı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vana Ceketi İmalatı

Vana Ceketi İmalatı Yekpare imal edilen iç yalıtımın da Camyünü veya Taşyünü sanayi şiltesi kullanılır, Alt ve üst katmanı silikonlu kaplı cam eylaf kumaş 250 °C’ye Dayanıklıdır  vanalar için özel üretilmiş yalıtım ceketidir. iç veya dış mekanda kullanılan  DIN, ANSI, API standartlarında üretilmiş bütün vana (pistonlu, küresel, kelebek vana vb.) ve pislik tutucuların ısı yalıtımında kullanılır.Defalarca sökülüp takıla bilir deforme olmaz uzun ömürlüdür.

Vana Ceketi Kullanım Alanları

izolasyon yapılacak vanaya uygun vana ceketi seçilir DN ve Çap ları na göre özel kefler ip ile dikilir. Vana ceketi  vananın etrafına sarılır cırt cırt yardımı ile tutturulur yandaki cam elyaf  boğma ipleri ile  sıkıca bağlanır. Montajdan önce vanalar da buhar kaçağı olup olmadığı kontrol edilir. Kaçak tespit edilirse, arıza giderildikten sonra vana ceketi montaj edilir. Uygulamada vana ve flanşlar tamamen yalıtılmalı, vana ceketi, vananın bağlı olduğu yalıtımlı boru üzerine flanşlardan itibaren en az 100 mm bindirilmelidir. Borunun üzerine bindirilmeyen vana ceketlerin de ısı kaybı yaşanır.

Sam elyaf kumaş – Silikon kaplı kumaş – Aramid kumaş – Seramik elyaf kumaş tel takviyeli – Alüminize kumaş -Teflon kumaş – Kevler dikiş ipi – Paslanmaz veya Galvaniz kopça…

vana ceketi imalatı
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment