Sprey Poliüretan İle Teras Yalıtımı | Ens Yalıtım

Blog

Sprey Poliüretan İle Teras Yalıtımı

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Terasların şap uygulaması öncesinde kullanılan sistemler, su ve ısı yalıtımı uygulamalarının malzeme veya stabil olmayan işçilikten kaynaklı nedenlerden yetersiz kaldığı bilinmektedir. Oysa Poliüretan Sprey Köpük ile gerçekleştirilen ısı-su yalıtımı uygulamaları hızlı, etkin ve bütçe dostudur.

Sprey poliüretan uygulamalarında, teras izolasyonunda mükemmel sonuçlar vermektedir. En üst katta ikamet eden bina sakinleri sürekli kışın soğuktan, yazın sıcaktan ve tavan akıntılarından şikayetçi olabilirler. Sprey poliüretan bu sorunları tamamen çözmektedir. Tek parça uygulama sayesinde ısı köprüleri oluşturmaz, teraslarda soğuk, sıcak ve çatı akıntısı gibi sorunlardan tamamen ortadan kaldırır.

Uygulanan alan sıkça kullanılan bir mekan değilse çakıl serilebilir veya koruyucu ultraviyole boya ile boyanabilir.

 

Nasıl Uygulanır: 

Teras  alanlarının ısı-su yalıtımı uygulamalarında Poliüretan Sprey Köpük uygulaması;  özel donanımlı makine ve 2 bileşenli  sıvı Poliüretan Köpük malzemenin, ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak,  yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile yüzeye püskürtmesi ile uygulanmaktadır. Poliüretan Köpük Sprey sonrasında uygulanan poliüretan esaslı,  UV dayanımlı, yüksek esneme kabiliyetine sahip, tek veya çift bileşenli POLYUREA ile ek yersiz kaplanan teras  alanlarının ısı ve su yalıtımı sağlanmış olur. Su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı yerden ayrılmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. Püskürtme Poliüretan Sprey Köpük bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, çürümez, uzun ömürlü ve çevre dostudur.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment