Sprey Poliüretan İle Kaliteli Yalıtım | Ens Yalıtım

Blog

Sprey Poliüretan ile Kaliteli Yalıtım

Sprey Poliüretan İle Kaliteli Yalıtım

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sprey poliüretan, kolaylıkla uygulanabilen bir ısı yalıtım türüdür. Poliüretan malzemesi sıvı halde bulunur ve kendine özgü yüksek basınçlı, püskürtme yoluyla işlem uygulayan makinesi ile yapılır. Sıvı poliüreten malzemesi, işlemin uygulandığı bölgede saniye kadar kısa sürede köpük halini alır. Kendi hacminin çok üzerinde büyüme gösterir ve tüm boşlukları kaplar. Sprey poliüretan ısı yalıtımı, aynı zamanda su geçirmezlik özelliğine de sahiptir. Böylelikle uygulanan bölgelerde rutubet oluşması söz konusu değildir.

Sprey Poliüeretan Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Dilediğiniz her bölge için uygulanabilen bir yalıtım malzemesidir. Diğer tüm yalıtım tekniklerinden çok daha kolay ve zahmetsizdir. Binaların yaşı önemli değildir. Eski yapılara da uygulanabilmektedir. Ayrıca ses yalıtımı ile birlikte yaptırılması da mümkündür. Herhangi bir durumda sökülebilir özelliğe sahiptir. Kolaylığı ve yalıtım işleminin kısa süreli olması, kullanıcıları memnun etmektedir.

Dünya üzerinde en çok tercih edilen yalıtım olan sprey poliüretan yalıtımı, tek seferde 1500 metrekarelik alanlara uygulanabilir özellik taşımaktadır. Başka hiçbir yalıtım işlemi bu denli kısa sürmemekte, üstelik oldukça da çaba gerektirmektedir. Geriye kalan işlem sonrası dağınıklık ise göz ardı edilemeyecek boyuttadır. Pek çok yalıtım işlemine göre hem kolay hem de oldukça uygun fiyatlıdır. Kısa sürede alacağınız verim ise doğru karar verdiğinizi gösterecektir. İşini en doğru şekilde yapmayı hedefleyen uzman ekibimiz sayesinde, düşündüğünüzden çok daha fazla memnun kalacaksınız. Yapmanız gereken bize ulaşmak ve kaliteli yalıtımın farkına varmaktır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment