Soğuk Hava Deposu İzolasyonu | Ens Yalıtım
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Soğuk Hava Deposu İzolasyonu

Panel uygulaması ile oluşturulan Soğuk Hava Depolarında, oluşan ek yerleri ve vida deliklerinin çokluğu nedeni ile ısı köprüleri oluşmakta bu nedenle depo içerisindeki havanın belli derecede kalabilmesi için yüksek değerde enerji ve dolayısıyla mali kayıplar yaşanmaktadır. Sprey Poliüretan Köpük uygulaması ile projelendirilen Soğuk Hava Depolarının ısı yalıtımı uygulamaları hızlı, etkin ve tasarrufludur.
Oysa Ens Yalıtım Sprey Poliüretan Köpük uygulaması ile projelendirilen Soğuk Hava Depolarının ısı yalıtımı uygulamaları hızlı, etkin ve tasarrufludur.

Metal aksam veya beton kullanılarak soğuk hava deposu için inşa edilen alanın Ens Yalıtım Sprey Poliüretan Köpük ısı yalıtımı uygulaması;
Mobil izolasyon aracı içerisinde bulunan özel donanımlı makine ve 2 bileşenli sıvı Poliüretan Köpük malzemenin, ısıtıcılı hortum yardımıyla uygulama alanına taşınarak, yüksek basınç altında özel sprey tabancası ile metal aksam veya beton yüzeyine püskürtme olarak istenilen kalınlıkta uygulanması şeklindedir.

Püskürtme Poliüretan Köpük su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı yerden ayrışmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. Ens Yalıtım Sprey Poliüretan Köpük bakteri ve haşere barındırmaz, koku yapmaz, gıda ürünleri ile temasında sağlık açısından hiçbir sakınca ihtiva etmez. Çürümez, uzun ömürlü ve çevre dostudur.

Soğuk Hava Depolarında yüksek enerji verimliliğini sağlamak için yapısal olarak ısı yalıtım detayı eksiksiz yerine getirilmelidir.Soğutmak için harcadığımız enerji maliyeti ısıtmak için harcadığımız enerji maliyetinden daha fazladır.Bu nedenle doğru yalıtım malzemesi kullanmak gerekir.

Sprey Poliüretan Köpük Soğuk Hava Depolarında kullanım ve iklim koşullarına göre 8 cm den başlayarak 15 cm ye kadar uygulama yapılmak mümkündür.
Soğuk Hava Depolarının ısı yalıtımı uygulamaları hızlı, etkin ve tasarrufludur.
Püskürtme Poliüretan Köpük su ile temasında bozulmaz ve uygulandığı yerden ayrışmaz. Asit, baz ve tuzlu ortamlara dayanıklıdır. .
Sprey poliüretanın her alanda uygulanabilen bir özelliği vardır.
Borular, tanklar , özel amaçlı mukavva ve benzeri buzlu tasıma kutuları. Sprey poliüretan,Tank ve Boru Yalıtımı izolasyonunda da her türlü projeye uygulama desteği ve imkanı sağlar.
Borulardan geçen; akıcı, yanıcı, gıdasal vb. maddelerin soğuma ve ısınmasın engelleyerek metodik aktarma şartlarını oluşturur.Kullanım yoğunluğu az da olsa özel istek üzerine mesafesi ne olursa olsun yollanacak kolilerin iç ve dış yüzeyleri sprey poliüretanla kaplanarak buzlu tasıma dahi yapılabilir.. Örneğin; balık yumurtası ve kan torbaları, organ nakli ve özel muhafazalar için kullanılmaktadır.
poliüretan sprey köpük temel perde beton izolasyonu
IM000614.JPG
poliüretan sprey besi çiftliği ısı izolasyonu

KALİTELİ HİZMET - UYGUN FİYAT

Sprey Poliüretan Köpük uygulamalarımız da en kaliteli ham maddeler ile profesyonel ekibimizle hizmet sunuyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.