Sanayi Tipi Yanmaz Ürünler | Ens Yalıtım

YANMAZ ÜRÜNLER

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

1-Cam Elyaf Şerit

Cam elyaf şerit,ısı izolasyonu sağlamakla birlikte +550 derece sıcaklığa kadar dayanıklı ortamlarda,demir çelik,çimento fabrikaları,enerji santralleri,kazan imalatı ve eksoz sarımlarında kullanılmaktadır.

Bu mükemmel ısı direncine sahip,kıvılcım ve aleve dayanıklı yüksek çekme mukavvemetinde çok iyi kimyasal dirence sahip  yanmaz üründür.

Cam Elyaf Şerit
Cam Elyaf Şerit

2-Cam Elyaf 1,5mm Bez

Cam Elyaf ürünler ısı izolasyonu sağlamakla birlikte Cam elyaf takviyeli ipliklerle örülmüş özel bir kumaştır. Endüstriyel fırın ve kazan imalatında, demir-çelik endüstrisinde, enerji santrallerinde, çimento fabrikalarında, denizcilik, seramik ve cam endüstrilerinde farklı sıcaklık aralıklarında ısı sızdırmazlığını sağlamak amacıyla kullanılan, yüksek çekme dayanımına sahip malzemedir.

cam elyaf 1,5mm bez
Cam elyaf 1,5mm bez

3-Seramik Elyaf Şerit

Seramik Elyaf Şerit ısı izolasyonu sağlamak ile birlikte koruma ve yalıtım amaçlı örtü ve perdelerde,kablo ve boru sargı malzemesi olarak,genleşme bağlantılarında,yüksek sıcak ortamlarda,fırın-baca ve egzoz sistemlerinde kullanılan +982 dereceye kadar dayanıklı yanmaz üründür.Alümina-silika malzemeden imal edilen yüksek kaliteli seramik ipliklerden örülmüştür. Yüksek sıcaklık uygulamaları için kullanılır.

Seramik elyaf şerit
Seramik elyaf şerit

4-Seramik Elyaf Tel Takviyeli Kumaş

Seramik elyaf kumaş ısı izolasyonu sağlamak amacı ile yüksek kaliteli ipliklerden dokunarak imal edilmiş bir üründür. 1260 C yüksek sıcaklıklara kadar kullanılabilir. Bu kumaş cam elyaf fiber, paslanmaz çelik tel ile takviye edilmiştir. 

Seramik Elyaf Tel Takviyeli Kumaş

5-(Pu)Poliüretan Kaplı Cam Elyaf Kumaş

Poliüretan kaplı kumaşlar cam elyaf kumaşın üzerine poliüretan kaplanarak elde edilir,poliüretan kaplı cam elyaf kumaş, yağlar ve çözücülere karşı iyi direnç gösterir.Poliüretan kaplama cam elyaf kumaş +550 dereceye kadar dayanıklıdır.

Poliüretan Kaplı Cam Elyaf Kumaş

6-Silikon Kaplı Cam Elyaf Kumaş

Silikon kaplı kumaş cam elyaf kumaşın üzeri silikon kaplanarak elde edilir.Silikon kumaşlar,vana ceketi içi,kompansetör dumar perdesi ve eksozlarda ısı izolasyonunda kullanılır,cam elyaf kumaş üzerine silikon kaplanarak sıvı , yağ, yakıt vb maddelerin kumaşın altına geçmesi engellenir.

Silikon Kaplı Cam Elyaf Kumaş
Silikon Kaplı Cam Elyaf Kumaş
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.