Reaktör Kazan Kapak izolasyonu | Ens Yalıtım

Blog

reaktör kazanı kapak izolasyonu ısı yalıtım ceketi

Reaktör kazanı ve Tank kepleri ısı yalıtım ceketi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Reaktör kazanı ve Tank kepleri ısı yalıtım ceketi

Reaktör Kazanları ve Tank Kepleri izolasyonu ile düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyan nesnelerdir . Kazanlar, genelde su olan sıvıların endüstriyel kullanım için ısıtılan, güç üreten ve çeşitli ısıtma amaçlarına sahip büyük kapalı kaplardır. Her bir kazan, genellikle çelik, demir, bakır veya pirinç olmak üzere yüksek dereceli metalden yapılmıştır. Orta ve büyük tesislerde merkezi ısıtma için çoğu sıcak su ve buhar kazanı bir veya daha fazla kapıya sahiptir. Kazan kapılarının işi, hava sızdırmaz bir contayı ve kazanın tam yapısal bütünlüğünü korurken, kazanın içine erişime izin vermektir.

Kazan Kapak İzolasyonu ısı yalıtım ceketi

Kazan Kapak İzolasyonu ısı yalıtım ceketi Enerji Ceketi olarak adlandırdığımız çeşitli endüstriyel sektörlerde kullanılan ceket yalıtımını sağlıyoruz. Isı / soğuk enerji kaybını önlemek için bu ceket yalıtımı çeşitli endüstriyel sektörlerde kullanılmaktadır. Uygun kalınlık ve ısıl iletkenlik değeri nedeniyle, enerji kaybındaki sızıntıları korur ve böylece makineler şirkete verimli ve karlı çalışır. Industrial, kazan, Hava ısıtıcı, İçin ceket montajı için özel uygun montaj sağlar. Kullanımı kolay ve bakım gerektirmeyen çeşitli makine parçaları. Asbestsiz Sıcaklık, 170 ° C’den düşmeyi sağlamak için kubbe şekline göre tasarlanmış, yüksek sıcaklığa dayanıklı süvari iplikleri ile uygun şekilde dikilmiş seramik yün. cilt sıcaklığı 40 ° C’dir. ila 45 ° c.

KAZAN KAPAK İZOLASYONU

Kullanışlı:
Sürgülü vana yalıtım ceketlerimiz Velcro kayışlara ve d-ring kapaklara sahiptir. Sızdırmazlık kapakları, çıkarılabilir ceketi bitişik izolasyona bağlamak için kullanılır. Ceketlerin çıkarılması ve değiştirilmesi çok kolaydır ve deneyimsiz personel bile vana ceketlerini beş dakikadan daha kısa sürede çıkarabilir veya değiştirebilir.

Uygun Maliyet:
Yalıtım ceketlerimizin standart kalınlığı 25 mm 50 mm olup özel ölçüler de yapabiliriz. valve jacket insulation ceketlerimiz genellikle çekici bir geri ödeme süresi olan bir yıldan daha kısa bir sürede olumlu bir yatırım getirisi sağlar.

Yalıtım Ceketi

Yalıtım Ceketi Suya dayanıklı, toz geçirmez, yangına dayanıklı, çok katmanlı, silinebilir kumaş ve Cramic yünü uygun şekilde dikilmiş yüksek sıcaklıklara dayanıklı cavaler ipliği ile dikilmiş, içten dikilmiş olarak imal edilmiş, kabartmalı olarak çıkarılabilir tipte kumaş yalıtımı yapıyoruz. İzolasyonumuzun Dış Yüzeyinde 170 ° C’den (kubbe cilt sıcaklığı) 40 ° C’ye (45 ° C) 40 ° C’ye düşürülmesi Tahminimize göre% 30 civarında enerji tasarrufu sağlanmıştır.

Ceket İzolasyonun Özellikleri

  • Su geçirmez
  • Toz geçirmez
  • Yangına dayanıklı
  • Bakım gerektirmeyen
  • Cihazlardan kolayca çıkarılabilen
  • Makul fiyat
  • Özel imalat Ceketler, cihazlarınızın boyutuna göre üretilebilir
  • Bunlar, uygun kalınlık ve termal iletkenlik değerine sahip Silikon kaplı çok katmanlı kumaş malzemedir ve 250 ° C’ye kadar sıcaklık için dayanabilir.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment