Püskürtme Poliüretan Köpük Çatı Kaplama – Ens Yalıtım

Blog

Trapez saç ısı ve Nem Yalıtımı terlemeye son

Püskürtme Poliüretan Köpük Çatı Kaplama

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sprey Poliüretan Köpük Kaplama, ticari, endüstriyel ve üretim tesisleri için çevre dostu bir çatı kaplama seçeneğidir. Daha çok sprey poliüretan olarak adlandırılan Püskürtme Poliüretan Köpük, bir sıvı halinde püskürtülen bir malzemedir, böylece bir sıkma köpük halinde genişleyebilir ve mevcut bir çatı üzerinde katı bir tabaka oluşturur.

Çatı kaplama en çok bilinen çatı kaplama malzemesi olmasa da, teknoloji 1970′ larin başından beri endüstriyel, ticari ve konut tesisleri için kullanılmaktadır. Bu çatı sistemi herhangi bir iklimde kullanılabilir ve uygun şekilde kurulup bakımı yapıldığında 50 yıldan fazla ömrü sürebilir.

Sprey Poliüretan Köpük Faydaları

Bir sprey poliüretan köpük çatı sistemi, enerji masraflarını azaltır, ısı, nem ve hava bariyerinin bakımı kolay ve çatının koruyucu kaplamasını yenileyerek yıllarca dayanabilir. Bina sahipleri ısıtma ve soğutma için enerji harcamalarında önemli bir düşüşün yanı sıra bakım maliyetlerini de düşürür. Sprey poliüretan köpüklü bir çatı sistemi yerine başka bir çatı tipinin kurulmasının faydaları, kurulum, performans, maliyet ve uzun ömür açısından sayısızdır. 

Poliüretan kaplama Verimi

Kapalı hücreli sprey poliüretan köpük çatının enerji verimliliği ve çatı yalıtım özellikleri, binanın ömrü boyunca önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar. Aslında, çalışmalar yeni bir köpük çatı için ortalama geri ödeme süresinin beş yıl gibi kısa bir sürede ulaşılabileceğini göstermektedir.

ISI YALITIM SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK KAPLAMA
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment