Pu Köpük | Ens Yalıtım

Blog

pu köpük foam

Pu Köpük

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Pu köpük

Pu köpük Havanın nemi ile kürleşen, genleşen, hücre ve boyutsal stabilizasyona sahip, yüksek mukavemetli, kolay uygulanabilir,tabanca gerektirmeyen tek komponentli çok amaçlı, üniversal poliüretan esaslı köpüktür. Sıkma köpük Muhtelif yapı elemanlarının birleşimlerinde dolgu, yalıtım ve yapıştırma amaçlı kullanılır. Poliüretan köpük Kapı,pencere, tesisat ve boru montajlarında boşluk doldurma ile çatı ve yalıtım malzemelerinin yapıştırılmasında kullanılmaktadır.

Tüp sıkma köpük Uygulanacak yüzeyler sağlam, kuru, toz ve kirden arındırılmış olmalıdır. Maksimum performans ve dolgu için,uygulanacak yüzeyler sprey yardımıyla nemlendirilmelidir. Diğer yapı elemanlarını korumak için maskeleme bandı kullanılmalıdır.Ürünle birlikte verilen plastik pipet valfe takılır. Daha sonra yaklaşık valf aşağı gelecek şekilde 30 sn. boyunca en az 30 kez çalkalanır ve itici gaz reaksiyona sokulur. Yapılacak dolgu miktarının yarısı kadar köpük sıkılarak genleşmesi beklenir. Ürün sertleştikten sonra kesilebilir, üzeri boyanabilir.

Pu Poliüretan Köpük

Pu köpük Uygulama Alanları

Tüp köpük pencere çerçeveleri ve konstrüksiyonlarında, bölme duvarları, tavan ve taban derzleri, duvar ve zeminden boru ve tüplerin yüzey penetrasyonları etrafındaki derz dolguları için geliştirilmiştir. Genel olarak, poliüretan pu , beton, tuğla, taş, sıva, ahşap, metal ve EPS ve XPS, sert PU köpük ve PVC gibi plastikler üzerine mükemmel yapışır.

Pu köpük Raf ömrü

sista köpük Orijinal açılmamış ambalajında +5°C and +25°C arasındaki sıcaklıklarda serin ve kuru bir depolama alanında muhafaza edilmelidir. Belirtilmiş olan muhafaza koşullarına uyulması kaydıyla depolama ömrü 18 aydır.

Pu Tüp Köpük özellikleri

  • Donma sıcaklıklarında yüksek verimlilik sağlar
  •  mükemmel yapışma özelliğine sahiptir.
  • Çok iyi donma  kapasitesi.
  • Yüksek ısı ve ses yalıtımına sahiptir.
  • Neme, ısıya, suya ve birçok kimyasal maddelere karşı dayanıklıdır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment