Polyurea zemin kaplama | Ens Yalıtım
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

POLYUREA ZEMİN KAPLAMA

Saf Polyurea kaplama yeni kuşak Sprey Polyurea zemin kaplama teknolojisidir. Saf Polyurea kaplamalar sprey olarak uygulanır ve benzersiz bir sonuç ortaya çıkar. Ortaya çıkan yapı, % 100  su yalıtımı, mükemmel zemin kaplaması ve dekoratif bir görünüm sağlar. Serilerek uygulanan geleneksel sistemlerde bulunan bindirme yerleri, ekyerleri ve derz noktaları gibi zayıf noktalar ile kötü işçilik hataları bu sistemde bulunmaz. Püskürtülerek ekyersiz olarak uygulanan Saf Polyurea çatlak örtme özelliği sayesinde; dilatasyonlarda, baca dipleri, girinti çıkıntı gibi karmaşık detayların çözümünde mükemmel sonuç verir.

Saf Polyurea zemin kaplaması, epoksi ve poliüretan zemin kaplamaları ile karşılaştırıldığında; %100 aderans ile daha güçlü yapışma özelliği, epoksi kaplamalara göre  % 250 ve üzeri daha fazla esneklik ve yüksek yırtılma direnci, bitki kimyasallarına ve köklerine dayanım özelliği, hızlı uygulanabilmesi (günde 750 m² ile 1000 m²), uygulama bitiminde 15-20 dakika gibi kısa zamanda kullanıma açılma imkanı, hijyen ve kolay temizlenebilme, yüksek UV dayanımı ile renk solmazlığı, darbe ve aşınmalara karşı daha üstün dayanımı bir bakışta öne çıkan özellikleridir.

Saf Polyurea kaplamaları tuz, yağ, benzin ve diğer pek çok kirletici maddelere karşı yüksek kimyasal dayanımlı ve %100 su geçirmezdir. Sprey Saf Polyurea kaplama sistemleri özellikle yüksek darbe, aşınma ve kimyasal dayanım istenen kimya, gıda, ilaç ve tekstil gibi endüstriyel ortamlar ile teras su yalıtımı,  çatı su yalıtımı, havuz su yalıtımı,araç kasa kaplama, otopark zemin kaplama, otomotiv servis alanı kaplama,depo zemin kaplama, uçak hangarı zemin kaplama ve hayvan barınak zemin kaplamaları uygulama alanlarından bazılarıdır.

Polyurea zemin kaplamaları uygulamalarında kullanılan polyurea, Saf Polyurea özelliktedir. Saf Polyurea; yağ, benzin ve diğer pek çok kirletici maddelere karşı yüksek kimyasal dayanımlı ve su geçirmezdir.Saf Polyurea zemin kaplama sistemleri özellikle yüksek darbe, aşınma ve kimyasal dayanım istenen kimya, gıda, ilaç ve tekstil gibi endüstriyel ortamlar ile Polyurea teras su yalıtımı, Polyurea çatı izolasyonu, Polyurea araç kasa kaplama, Polyurea otopark zemin kaplama, Polyurea otomotiv servis alanı kaplama, Polyurea depo zemin kaplama, Polyurea uçak hangarı zemin kaplama ve Polyurea hayvan barınak zemin kaplamaları uygulama alanlarından bazılarıdır.

IMG_5282
IMG_6140
25994987_10215475405907079_7428573209247319204_n

KALİTELİ HİZMET - UYGUN FİYAT

Sprey Poliüretan Köpük uygulamalarımız da en kaliteli ham maddeler ile profesyonel ekibimizle hizmet sunuyoruz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.