Poliüretan Sprey | Ens Yalıtım

Blog

sprey poliüretan

Poliüretan sprey

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Poliüretan sprey

Poliüretan sprey köpük diğer yalıtım türlerine göre birkaç belirgin avantaja sahiptir. En büyük avantajı, tabancadan çıkarken montaj yerinde üretilmesidir. Sprey Köpük, püskürtüldüğü yüzeyde oluşur ve birçok farklı alt tabakaya uyar / sızdırmaz yapar. Düzgün püskürtüldüğü takdirde, her yere  sıkıldığın da  buhar bariyeri oluşturur, hava sızdırmazlığı ve yalıtımı olduğu için iyi derecede performans sağlar!

Poliüretan sprey köpük yalıtımının avantajları nelerdir?

Sprey köpük yalıtımı, cam elyafı ve selüloz gibi alternatif yalıtım ürünlerine göre birçok avantaja sahiptir. Tüm evde köpük yalıtımı kullanılıyorsa, boşlukları yalıtımlı alan boyunca kapatarak tüm hava sızmasını engeller.

  • Enerji işletme maliyetlerinden tasarruf sağlar. Yılda% 30-50
  • Toz ve polen sızmasını azaltır
  • Küf olasılığını azaltır
  • Gürültüyü azaltır
  • Sıcaklığın daha sabit olmasını sağlayarak havanın ve nemin nüfuzunu azaltır
  • Yalıtım için en yüksek performansa sahiptir

Yüksek Yoğunluklu sprey poliüretan köpük  Avantajları DNS 40/m²

Sprey Poliüretan Köpük Yüksek yalıtım değerleri ve mukavemet gerektiğinde, inşaatçılar genellikle yüksek yoğunluklu
Sprey Poliüretan Köpük döner. Adından da anlaşılacağı gibi, bu sıkma köpük diğer Sprey Poliüretan Köpük tiplerinden herhangi birine göre daha yoğun bir yapıya sahiptir. Bu nedenle, düşük yoğunluklu köpükler kadar genişlemez ve verilen herhangi bir alanı kaplamak ve izole etmek için daha fazla malzeme gerektirir. Bu sprey köpük, kesintisiz, monolitik yapısı nedeniyle, çatı kaplama veya diğer dış cephe yalıtımı için mükemmel bir seçimdir. Yüksek yoğunluklu Poliüretan Köpük ayrıca ısıl direnç özellikleri nedeniyle çatının kullanım ömrü boyunca enerji maliyetlerini önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olabilir. Ayrıca hava ve su sızmasına karşı daha fazla koruma sağlar ve uygulandığı yapıyı güçlendirir. 
püskürtme Poliüretan Köpük ‘ çatıya oluşturduğu bağ, bir binanın rüzgârın yükselmesine karşı direncini artırabilir, bu da yüksek rüzgârlı dönemlerde yaşanan hasarı azaltmaya yardımcı olabilir.

Sprey Poliüretan Uygulaması kg ve m2 Fiyatları hakkında www.ensyalitim.com adresin den veya 0531 293 91 88 Numaralı mobil hattımızdan ulaşabilirsiniz..


Yüksek Yoğunluklu sprey poliüretan köpük

Düşük Yoğunluklu Sprey Poliüretan Kaplama Avantajları Dns 10 /M²

Açık hücreli köpük, düşük yoğunluklu sprey poliüretan köpük olarak da bilinir, sürekli bir yalıtım ve hava sızdırmaz bir bariyer sağlamak için sprey uygulanır. Düşük yoğunluklu Sprey Poliüretan Köpük , yaklaşık 0,5 lbs ağırlığından dolayı ½ kiloluk köpük olarak da adlandırılır. küp ayak başına. Köpüğün açık hücreli yapısı, sertleşmiş köpüğe bir miktar esneklik kazandırır.

Düşük yoğunluklu köpük, düşük veya yüksek basınçlı, iki bileşenli poliüretan sprey köpük olarak uygulanır. Düşük yoğunluklu sprey köpük, duvarlara, perdahlanmamış tavanlara, kanallara ve tavanlara ve havalandırmalı tavanlara ve tarama alanlarına uygulanabilir. Hava bariyeri olarak bilinir ancak buhar ve neme karşı geçirgendir. Genellikle inşaat sırasında duvarlardaki boşlukları doldurmak için kullanılır.

Nispeten büyük hücre yapısı nedeniyle, düşük yoğunluklu köpük sertleştikten sonra biraz yumuşak ve esnek kalır. Bu, bina zaman içinde yerleşmiş ve yer değiştirirken bile yüksek yalıtım değeri sağlamaya devam etme olasılığını arttırmaktadır. Düşük yoğunluklu Sprey Poliüretan Köpük , ısı yalıtımı sağlar ve boşlukları doldurarak çatlaklar, eklemler ve dikişler boyunca hava akışını kapatır. Ek olarak, bu köpük yumuşak dokusu ve açık hücreli yapısı sayesinde sesi emmeye yardımcı olabilir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

1 comment

  1. […] sürekli kışın soğuktan, yazın sıcaktan ve tavan akıntılarından şikayetçi olabilirler. Sprey poliüretan bu sorunları tamamen çözmektedir. Tek parça uygulama sayesinde ısı köprüleri oluşturmaz, […]

Leave a comment