Poliüretan sprey Köpük (Sprey) Çatı Dublex | Ens Yalıtım

Blog

Poliüretan sprey Köpük ENS YALITIM

Poliüretan sprey Köpük (Sprey) Çatı Dublex

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Poliüretan sprey Köpük (Sprey) Çatı Dublex Katlarınız için geliştirilmiş sprey olarak uygulanan şuan AVRUPA da ve TÜRKİYE de sıklıkla kullanılan Isı ve nem yalıtımı sağlayan bir izolasyon ürünüdür . Poliüretan Köpük kaplama kaplama yaz aylarında sıcak hayı hapseder yaşam alanlarını serin kalmasını sağlar , püskürtme köpük diğer adıyla Sıkma Köpük kışları ise soğuk havanın içerisi girmesini ve doğal gaz dan tasarruf etmenizi sağlar .Genel amacını söyle anlatacak olursak yazları serin kışları sıcak olmasını isterseniz mutlaka bizimle iletişime geçiniz.

sprey poliüretan metre kare Fiyatları alanın büyüklüğüne ve uygulama esnasında kalınlığına göre değişkenlik göstere bilir . ortalama maliyet yapacak olursak 1 m² 3 cm kalınlıkta 1,5 kg sarfiyat , 4 cm m² kalınlık da 2 kg , 5 cm m² kalınlık da 2,5 kg sarfiyatları olur bu sarfiyatları kg fiyatından m² fiyatlarını hesaplayabiliriz sprey poliüretan kg fiyatı 18 TL + KDV dir.

sıkma ve ya püskürtme köpük de kullandığımız markalar AVRUPA Menşei li olup ital etilmektedir. markalarımızı sıralayacak olursak aşağıda görsel resimlerini görebilirsiniz.

PLUSKİM POLİÜRETAN
ENS YALITIM 4 MEVSİM YALITIM POLİÜRETAN SPREY KÖPÜK
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment