Neden Sprey Poliüretan? | Ens Yalıtım

Blog

sprey poliüretan

Neden Sprey Poliüretan?

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Sprey poliüretan, Uygulama yüzeyine yüksek basınçlı sprey köpük makinesi vasıtasıyla püskürtülen sıvı poliüretan köpük malzemesinin kesintisiz kaplama yeteneği ile ısı köprülerinin tamamen yok edildiği, birkaç saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar şişerek poliüretan köpük halini alan çok düşük ısı iletimi değeri sayesinde dünyanın en iyi ısı yalıtım malzemesidir. Sprey köpük tek malzeme ve tek uygulama ile 3-4 yalıtım malzemesinin yerini alabilir. Püskürtme poliüretan köpük uygulaması hızlı ve zahmetsizdir. Günde 500-1,500 m² alanın ısı yalıtımı kaplaması yapılmasına olanak sağlar. Ülke dünya standartlarına göre en iyi yalıtım malzemesi olarak bilinmektedir.

sprey poliüretan
sprey poliüretan

 

Sprey Poliüretan Köpük, bilinen en iyi ısı yalıtım malzemesidir. Minimum maliyetle maksimum yalıtım yapılmasına olanak sağlar.  Isı köprülerini tamamen yok etmesiyle beraber uygulaması oldukça basittir.

Sprey poliürea oldukça ses yalıtımı sağlamakla beraber uygulaması oldukça basittir. Bunun yanı sıra tek bir işlemle hem ısı yalıtımı hem de su geçirmezlik sağlar. Bu nedenle su sızdırmazlık bandı kullanımına gerek yoktur. En pratik özelliklerinden birisi de başka bir iş için hızlı bir şekilde yer değiştirilebilir ve eski yeni tüm yapılara uygulanabilir. En kaliteli ve en uygun sprey poliüretan hizmeti için profesyonel ekimiz ile birlikte siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetinizdeyiz.

sprey poliüretan mobil uygulama aracı
sprey poliüretan mobil uygulama aracı
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment