Ibc ve Varil ISıtma Ceketi | Ens Yalıtım

Blog

Ibc ve Varil Isıtma Ceketi

Ibc ve Varil Isıtma Ceketi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ibc ve Varil Isıtma Ceketi

Ibc ve Varil Isıtma Ceketi Sprey Poliüretan – Polyurea gibi yalıtım sistemleri ve sanayinin bir çok dalında ihtiyaç duyulan IBC Tank ısıtma ceketi tanklarının, varillerin ve bidonların ısıtılmasına özel ve kullanışlı olan bir ürün geliştirdik .Varil ısıtma ceketi ısıtıcı kuşak şeklinde varile sarılıp cırt ile tutturulur. Üzerindeki elektronik sıcaklık kontrol cihazı sayesinde ürünü istenen sıcaklıkta tutar. İmalatını yaptığımız yüksek ısıya dayanıklı Varil ısıtma ceketlerini farklı ve değişken ölçülerde üretmemizde mümkündür.

Standart olarak 88 Cm eninde yaptığımız varil ısıtma ceketini müşteri isteğine göre varil boyunda olup, varili tam olarak da sarmaktadır. Ayrıca varil ısıtma ceketinin  kar, yağmur gibi hava şartlarından etkilenmemesi için silikonlu kumaştan üretilmiş olmasıdır.

Ürünlerimiz Cam Elyaf silikon kaplı Su Geçirmez Kumaş ve isteğe göre renkli silikon kaplı kumaş dan İmal Edilir. 260°c  sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Yalıtım malzemesi 25 mm seramik yünü battaniyedir. Yanmaz ısıtıcı rezistanslar kullanılır Termostat değerleri 30°c + 90°c+120°c ye kadar isteğe bağlı çıkarabilme özelliğine sahiptir. İstenilen ebat ve ölçülerde imal edilir. Manuel termostatlı olup isteğe bağlı dijital termostat da yapılabilmektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment