FUARIMIZ – Ens Yalıtım

FUARIMIZ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Mersin Proses Sempozyumu 2019

26-27 MERSİN PROSES EMNİYETİ SEMPOZYUMU

Sempozyumun Amacı

Mersin Proses Emniyetinde; tehlikeli kimyasal maddelerin kontrolsüz şekilde ortama yayılması, sızması ve bu sebepten olabilecek her türlü patlama, enerji yayılımı, toksit etki, çevresel etki potansiyelinin önlenmesi ve/veya kontrol altına alınması hususları endüstriyel tesislerin asla ihmale getiremeyeceği en önemli konuların başında gelmektedir.

Yaşayan bir süreç olan proses emniyeti; mühendislikten tasarıma, tehlikelerin belirlenmesine, olay analizlerine, değişiklik yönetimine, ekipmanların bakımına, gözetimine ve testlerine, proses kontrol ve alarm sistemlerine, işletme ve bakım prosedürlerine, ham maddeden atığa kadar kimyasal yönetimine, personelin eğitimine ve insan faktörüne odaklanır.

Söz konusu konu ile ilgili olan tüm paydaşları; mevzuat yapıcıları, denetçileri, sektör çalışanlarını, eğitimcileri, ürün ve hizmet girişimcilerini, belgelendirme kuruluşlarını bir araya getirerek; bilgi birikimlerini, araştırmalarını, sorun ve çözümlerini, ürün ve hizmetlerini paylaşmayı hedefleyen geniş çaplı bir sempozyumun düzenlenmesi; sürecin anlaşılması ve yönlendirilmesi için tüm paydaşlar açısından faydalı olması hedeflenmektedir.

Mersin Proses Fuarında Biz

Ens Yalıtım Yapı Kimyasalları olarak 26-27 Kasım 2019 Tarihlerinde Mersin Proses Sempozyumunda yerimize aldık.Programın amacına uygun olarak tehlikeli ve kimyasal maddelerin kontrolünü sağlamak adına kendi imalatımız olan vana yalıtım ceketleri,varil ısıtma ceketleri,tank izolasyon kaplamalarımızı ve izolasyon alanı ile ilgili farklı ürünlerimiz sergiledik.Bu ürünlerden vana yalıtım ceketleri ve varil ısıtma ceketleri  yanmaz kumaş ve yanmaz ipleri kullanarak üretimini gerçekleştirdiğimiz kendi ürünlerimizdir.
Isı yalıtımının önemli bir aracı olan vana ceketleri pratik kullanımında ortaya çıkan ısının korunmasını sağlamak amacıyla üretilmektedir. Böylece ortaya çıkan enerji kaliteli bir şekilde korunmaktadır.Hem enerji tasarrufu sağlayan vana yalıtım ceketleri hem de oluşabilecek iş kazalarının da önüne geçmektedir.

Mersin Proses Sempozyum
Ens Yalıtım Yapı Kimyasalları
Ens Yalıtım Vana Yalıtım Ceketi
Yanmaz Kumaşlarımız
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.