Flanş Yalıtım Ceketi(Sızdırmaz) | Ens Yalıtım

Blog

sızdırmaz flanş muhafaza

Flanş Yalıtım Ceketi ( sızdırmaz)

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vana ve Flanş İzolasyon Ceketleri

Çıkarılabilir Yalıtım Ceketleri, ısı kaybını azaltmanın ve sıcak yüzeylere karşı koruma sağlamanın hızlı ve ekonomik bir yolu olarak yaygın şekilde kabul görmüştür.

Flanşlar ve Birleşimler Hakkın da
Birleşimler ve Flanşlar, dünyadaki tüm tesislerdeki birçok malzeme taşıma sisteminin ayrılmaz bir parçasıdır. Flanşlar veya iç veya dış dudaklar ve jantlar, borular arasındaki bağlantıları monte etmek veya güçlendirmek için kullanılır. Terim günlük kullanımda dikkat çeken bir şey olabilir, ancak endüstriyel terimlerle flanşlar malzeme taşıma boruları arasında bağlantı noktaları görevi gören oldukça basittir. Sendikalar ayrıca bakım veya değiştirme için kolayca bağlantısı kesilmek üzere tasarlanmış olmaları haricinde bağlantı noktaları olarak da işlev görür.

Flanş İzolasyonu

Flanş İzolasyonu
Buhar, gaz ve su sistemlerindeki bağlantı noktaları orantısız bir baskıya maruz kaldığından ve olağandışı şekillerinden dolayı, tesis sahipleri flanş ve sendikalara sahip bir sistem için yalıtım planlarını oluştururken zor bir duruma sahiptir. Bu bileşenlerin üstesinden gelebilecek benzersiz şekiller ve onarım için bunlara erişme gereksinimi herhangi bir esnek yalıtım planının söz konusu olmadığı anlamına gelir. Bu, tesis sahibi diğer sistem bileşenlerini yalıtmaya ve sistemindeki flanşları ve sendikaları görmezden gelmeye karar verebileceğinden, işleri daha da karmaşıklaştırabilir. Bu yaklaşım, bu bileşenler üzerinde daha da fazla strese neden olabilir ve bir sistem arızasına yol açabilir. Bu nedenle, çıkarılabilir flanş yalıtımı önerilir.
Ens Yalıtım Ceketleri, tesis sistemlerindeki flanş ve birlikler için çok yönlü çıkarılabilir bir yalıtım kılıfı çözümü yarattı. Bu, tesis operatörü için daha istikrarlı bir sistem anlamına gelir ve sendikalar ve flanşlar gibi kritik bileşenler üzerinde daha az stres oluşturur.


Ens Flanş Yalıtım Ceketleri

  • Doğru Uyum: İyi yalıtım uygulamaları, flanşlar dan 3 inç geriye yalıtım sağlayan yalıtkanlara sahiptir. Flanşlar için standart bir çıkarılabilir ceket genellikle 8-10 inç uzunluğundadır. Bu, bakımın ceketleri çıkarmasına ve bitişik sert yalıtıma zarar vermeden flanş cıvatalarına erişmesini sağlar.
  • Kullanışlı: Ens Yalıtım Ceketlerin esnek tasarımı nedeniyle, bu bileşenlerin çıkarılması, bakımı ve ayarlanması için erişim feda edilmek zorunda değildir. Ceketlerimizin çoğu yalnızca birkaç dakika içinde çıkarılabilir ve değiştirilebilir.
  • Uygun maliyetli: Tamamen yalıtılmış bir sistem, operatörler için ölçülebilir bir yatırım getirisi sağlar – yani zaman içinde kendileri için öderler. ENS YALITIM ihtiyacınız olan tam ürünü sağlar, böylece gereksiz parçalar için ödeme yapmazsınız.
  • Yüksek Kalite: ENS YALITIM   Flanş – Glop vana – Küresel Vana- Pislik tutucu – Disco çekvalf – Tortu tutucu – ceketler ihtiyaçlarınızı karşılamak için yüksek hassasiyetle üretilmektedir.

Sorunuz var mı? Flanşlı yalıtım ceketi veya birleşik yalıtım ceketi çözümlerimiz ve diğer tesis bileşenleriniz için yalıtım ürünlerimizle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Bugün bizi arayın
Mail : info@ensyalitim.com veya Telefonla 0216 395 85 14 arayabilir fiyat ve bilgi sahibi olabilirsiniz

Mobil iletişim : 0531 293 91 88

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment