Eşanjör Yalıtım Ceketi | Ens Yalıtım

Blog

eşanjör yalıtım ceketi

Eşanjör yalıtım ceketi

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Eşanjör yalıtım ceketi  plakalı eşanjörler  veya plakalı ısı değiştiriciler  farklı iki  akışkanın ,farklı tiplerdeki plakaların yüzeyinde birbirlerine temas etmeden hareket ederek, ısı transferi yapmasını sağlayan makinelerdir. 
Plakalı eşanjörler bulunduğu tesisatı korumasının yanı sıra farklı birbirlerine karışmadan plakalar üzerinde ısılarını aktarması sebebiyle ısıtma ve soğutma işlemlerinde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Esanjör yalıtım ceketi ,Bunun yanında sistemdeki ısıtıcı veya soğutucu kaynakları, tesisattaki zamanla biriken tortu, pisliklerden ve sistemde oluşan aşırı basınçtan korur. Eşanjörler , tesisatlarda ısıtma, soğutma, devre ayırıcı, basınç kırıcı gibi birçok alanda kullanılabilirler.

Eşanjör yüzeyinden kaybolan ısı enerjisini engellemek amacıyla ENS YALITIM EŞANJÖR CEKETLERİ’nin kullanılması etkili bir çözümdür.

Eşanjör bakımları sırasında yada olabilecek muhtemel bir arızada kolayca müdahale imkânı sağlaması amacıyla montaj ve demontajının kolay olması eşanjör ceketlerinin kullanımının uygunluğunun en iyi seçenek olduğunun göstermektedir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a comment